Haberler

02.04.2018
Henkel Endüstriyel Üretim İçin Yeni 3D Baskı Malzemeleri Çözümleri Sunuyor. 

Henkel 3D baskı (3D printing) çözümleri alanında özel yapım malzemelerin piyasaya sürümünü hızlandırıyor, müşterilerine kapsamlı ekipman bilgisi ve hizmeti sunuyor. Yapıştırıcı Teknolojileri İş Birimi, teknoloji alanındaki küresel liderler ile yaptığı stratejik ortaklıklar ile kendi ekosistemini güçlendiriyor;

  Devamı
10.05.2017
23 Nisan’da Çocuklar Pritt Adamı KidZania’da Doğaya Geri Kazandırdı 

Çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, KidZania İstanbul’da geri dönüştürdükleri rulo kağıtları Pritt adam’a dönüştürerek doğaya geri kazandırdı!

  Devamı
LOCTITE artık TV’de!
17.08.2015
LOCTITE artık TV’de! 

Genel Endüstri ekibi tarafından global olarak hazırlanan One Loctite son yılların en büyük reklam kampanyası…

  Devamı
23.03.2015
Henkel, müşteriye özel çözümlerle ödül topluyor 

Yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri ve fonksiyonel kaplama çözümlerinin önde gelen tedarikçisi Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri alanında, 2014 yılında dünyanın çeşitli yerlerindeki müşterilerinden ve uluslararası medyadan 30’un üzerinde ödül aldı. Kalite, mükemmellik ve inovasyon gibi kategorileri kapsayan çeşitli endüstri dallarında verilen ödüller Henkel’in gurur kaynağı oldu.

  Devamı
18.09.2014
Henkel, Bergquist şirketini satın alıyor 
  • Henkel, global bir lider olarak Yapıştırıcı Teknolojileri alanında pozisyonunu güçlendiriyor.
  • Elektronik endüstrisinde gelişen pazarlarda güçlü pozisyonlar kazanıyor.
  • Kuzey Amerika, Asya-Pasifik ve Avrupa gibi önemli pazarlarda faaliyetlerini genişletiyor.

Henkel, dünya çapında elektronik endüstrisinde termal-yönetim çözümlerinde lider tedarikçi Bergquist şirketini satın almak için anlaşma imzaladı.

  Devamı
Sista Silicon
24.06.2014
Sista yenilenen yüzüyle Karaköy’de profesyonellerle buluştu… 

50 yılı aşkın tecrübe ve kalitesi ile bir dünya markası olan Sista, sektöründe bir ilke imza atarak önemli ve bir o kadar da renkli bir tanıtım etkinliği gerçekleştirdi.  12-14 Haziran tarihleri arasında Karaköy Perşembe Pazarı’nda hayata geçirilen etkinliklerde, çok çeşitli sokak aktiviteleri yapılırken Sista’nın yenilenen yüzü satış noktalarına ve profesyonel kullanıcılara tanıtıldı.

  Devamı
Henkel’den görüntü teknolojisine yatırım
29.05.2014
Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri, inovasyon liderliğini sürdürmeye devam ediyor 

Dünya çapında lider yapıştırıcı, sızdırmazlık malzemeleri ve fonksiyonel kaplama çözümleri sunan Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri, inovasyon kapasitesini ve bu konudaki liderliğini geliştirmeye devam ediyor. İnovasyon stratejisinin parçası olarak, şirket teknik araştırmalarını sürekli olarak güçlendiriyor. Bu gelişimin en son halkası ise Amerika tabanlı Vitriflex Inc. ile imzalanan ortak gelişim sözleşmesi oldu.

  Devamı
21.05.2014
Henkel, Technomelt ile Türkiye’de inovasyona yatırım yapıyor 

Marka ve teknolojilerde bir lider olarak Henkel, tüm iş birimlerinde piyasaya inovasyonlar sunarak, Türkiye’ye yatırım yapmaya devam ediyor. Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri, son olarak iki ek tipte hotmelt üretimini gerçekleştirmek için şirketin Technomelt markasına yaklaşık 1 milyon Euro yatırım yaptı.

  Devamı
Henkel 2013 Yenilik Ödülleri sahiplerini buldu
20.05.2014
Henkel 2013 Yenilik Ödülleri sahiplerini buldu 

İnovasyon Henkel’in gelecekte başarıyla büyümeye devam etmesini sağlayan kilit bir faktör. Yenilikçi marka ve teknolojileri kadar şirket içinde inovasyon kültürüne de değer veren Henkel, gerçekleştirdiği yeniliklerle öne çıkan markalarını ödüllendirdi. Çalışanların oyları ile belirlenen Henkel Yenilik Ödüllerinin bu yılki sahipleri ise Persil DuoCaps, Gliss Ultimate Oil Elixir Şampuan ile Bonderite markaları oldu.

  Devamı